Fenerbahçe Kart Sahiplerine Güzel Haber

Fenerbahçe Kart Sahiplerine Güzel Haber

Fenerbahçe Spor Kulübü Derneği ile Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi, tüm Fenerbahçe Kart sahiplerini kapsayan bir sözleşmeye imza attılar.

Sözleşme, tüm Fenerbahçe Kart sahiplerine ve birinci derece yakınlarına Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi’nde özel imkanlar sunuyor. Kart sahiplerinin bu imkanlardan yararlanmak için yapmaları gereken tek şey hastane görevlilerine kartlarını ibraz etmek.

Moodist Hastanesi; 10.200 m2 kapalı alandan oluşan 8 katlı modern binasında, suit ve konforlu hasta odalarına sahip, 75 yatak kapasiteli, erişkin poliklinikleri, çocuk – ergen poliklinikleri, bağımlılık, kadın ruh sağlığı, psikodiyet, acil psikiyatri bölümleri ve anestezi, EKT, TMS, tüm psikolojik tanı testleri gibi ruh sağlığına yönelik bilim ve teknolojinin gerektirdiği koşulları sağlayan, tam teşekküllü özel bir psikiyatri hastanesidir.

2016 yılı Şubat ayında hizmete açılan Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi’nde hekim kadrosu, akademik kimliğe sahip profesör, uzman hekim ve psikologlardan oluşmaktadır. Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi’nde ayrıca; anestezi, iç hastalıkları, nöroloji uzmanı, diyetisyen ve tecrübeli sağlık personeli görev yapmaktadır.

Anlaşma 2019 yılına kadar geçerli olacaktır. 

Bize Ulaşın