Bizden Haberler

Moodist 12. Ulusal Alkol ve Madde Bağımlılığı Kongresi’ndeydi

Moodist Bağımlılık Merkezi Ekibi 29 Kasım 2 Aralık tarihleri arasında Antalya-da düzenlenen 12. Ulusal Alkol ve Madde Bağımlılığı Kongresi-ne katıldı. Kongrede sunum yapan Moodist Bağımlılık Ekibi üyeleri kongreyi 4 gün boyunca takip etti.

Tarih : 18 July 2019

Moodist’e Kelebek Ödülü

Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi, kelebek haMoostalığına sahip çocukların psikiyatrik tedavilerini üstlenmesi nedeniyle Kelebek Çocuklar Derneği tarafından ödüle layık görüldü.

Tarih : 18 July 2019

Toplum Ruh Sağlığı Kongresi Gerçekleştirildi

Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi, toplum ruh sağlığı konusunda farkındalık yaratmak amacıyla -Toplum Ruh Sağlığı Kongresi- düzenledi.

Tarih : 18 July 2019

II. İstanbul Bağımlılık Sempozyumu Yapıldı

Bağımlılığın; yeterli bilgi ve beceriye sahip alanda çalışan uzmanlar tarafından önlenebileceğine ve tedavi edilebileceğine inanan Moodist 13 -14 Ekim 2018 tarihlerinde II. İstanbul Bağımlılık Sempozyumu kapsamında Bağımlılık Atölyeleri gerçekleştirdi.

Tarih : 18 July 2019

Fikret Hacıosman’ı Kaybetmenin Üzüntüsü İçindeyiz

Çalıştığı hastanede görevi başında silahlı saldırıya uğrayan Psikiyatrist Fikret Hacıosman-ı kaybetmeninin üzüntüsü içindeyiz. Başta yakınları olmak üzere tüm ruh sağlığı camiasına baş sağlığı dileriz.

Tarih : 18 July 2019

Moodist’ten Bahar Kampanyası

Gelin siz de Moodist Nöroloji ve Psikiyatri Hastanesi-nin size sunduğu, muayane, vücut analizi ve size özel diyet listesini içeren Bahar Kampanyasından faydalanın.

Tarih : 18 July 2019

Moodist Yayın Hayatına Başladı

Türkiye-nin ruh sağlığı dergisi Moodist yayın hayatına başladı. İlk sayısı ile okurlarına -merhaba- diyen dergide ele alınan ilk konu selam vermenin psikolojisi oldu.

Tarih : 18 July 2019

İstanbul Bağımlılık Sempozyumu Yapıldı

İstanbul-da ilk kez düzenlenen İstanbul Bağımlılık Sempozyumu 7-8 Nisan 2018 tarihlerinde Altunizade Kültür Merkezi-nde gerçekleştirildi.

Tarih : 18 July 2019

Moodist Travma ve Ruh Sağlığı Destek Birimi Kuruldu

Moodist Psikiyatri & Nöroloji Hastanesinde hastanemizin Medikal Direktörü Prof. Dr. A. Tamer Aker yürütücülüğünde Travma ve Ruh Sağlığı Destek Birimimiz kurulmuştur.

Tarih : 18 July 2019

Moodist Ebru Sergisine Davetlisiniz

Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi çok özel bir sergiye ev sahipliği yapıyor bugünlerde. Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi yataklı servisinde kalan hastaların hemşireleri ile birlikte yaptıkları ebru sergisine

Tarih : 18 July 2019

Prof. Dr. Ögel 4. Uluslararası Teknoloji Bağımlılığı Kongresi’nde

4. Uluslararası Teknoloji Bağımlılığı Kongresi Yeşilay-ın ev sahipliğinde, 27 - 28 Kasım 2017 tarihlerinde İstanbul-da düzenlendi.

Tarih : 18 July 2019

Moodist Bağımlılık Merkezi Ekibi Ulusal Bağımlılık Kongresindeydi

Moodist Pskiyatri Hastanesi Bağımlılık Merkezi Direktörü Prof. Dr. Kültegin Ögel, Dr. Cavid Guliyev, Psikolog Kinyas Tekin ve Psikolog Zehra Olcay Tuna kongrede birer sunum gerçekleştirdiler.

Tarih : 18 July 2019

Moodist Hekimlerinden Afganistan’ın Bağımlılıkla Mücadelesine Destek

Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi Medikal Direktörü Prof. Dr. A. Tamer Aker ve Bağımlılık Merkezi Direktörü Prof. Dr. Kültegin Ögel bir dizi temaslarda bulunmak üzere Afganistan-daydı.

Tarih : 18 July 2019

Sosyal Medya Ağına Sıkışmış İlişkiler

Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi Psikologlarından Ayşe Handan Özkan ;-Sosyal Medya Ağına Sıkışmış İlişkiler- konusunu masaya yatırdı.

Tarih : 18 July 2019

Suriyeli Öğrenciler İçin Koştuk

Türkiye ve Dünya-nın çeşitli coğrafyalarında, yollarda kilometrelerce koşarak mülteci sorununa yönelik bir farkındalık yaratmayı amaçlıyoruz.

Tarih : 18 July 2019

Beykent Psikoloji Günlerindeydik

Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi, Beykent Üniversitesi tarafından düzenlenen VII. Psikoloji Günleri-ne katıldı.

Tarih : 18 July 2019

9. Uluslararası Psikofarmakoloji Kongresi’ndeyiz

Ruhsal hastalıkların tedavisi konusundaki yenilikleri paylaşmak üzere dünyadan ve Türkiye-den binlerce hekim ve konuşmacı 9. Uluslararası Psikofarmakoloji Kongresi & 5. Çocuk ve Ergen Psikofarmakolojisi Sempozyumu-nda Antalya-da bir araya geldi.

Tarih : 18 July 2019

Moodist Özel Amatem Alkol ve Madde Tedavi Merkezi

AMATEM statüsü, hastanelere T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından verilir. Bu statü hastanelerin bağımlılık tedavi merkezi olarak çalışmak için yeterli ekip ve donanıma sahip olduklarını gösterir.

Tarih : 18 July 2019

Moodist 2. PDR Günlerinde

Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi, Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen 2. PDR günleri Ümraniye Şehit Erol Olçok Kız Anadolu Lisesi-nde gerçekleştirildi.

Tarih : 18 July 2019

Değer Sensin Projesi

Moodist olarak desteklediğimiz, gençleri madde bağımlılığından kurtarmayı amaçlayan -Değer Sensin- projesi basına tanıtıldı.

Tarih : 18 July 2019

İstanbul Şehir Üniversitesi ile Moodist Hastanesi’nden İş Birliği

İstanbul Şehir Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü bünyesinde kurulan Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı ile Moodist arasında iş birliği anlaşması yapıldı.

Tarih : 18 July 2019

9. Uluslararası Psikofarmakoloji Kongresi

9. Uluslararası Psikofarmakoloji Kongresi ve 5. Uluslararası Çocuk ve Ergen Psikofarmakolojisi Sempozyumu

Tarih : 18 July 2019

Telepsikiyatrist

Hastanemizin yüksek teknoloji donanımına, yeni nesil sağlık uygulamalarından biri olan Telepsikiyatrist Sistemi de eklendi!

Tarih : 18 July 2019

MOXO

Tarih : 18 July 2019

8. Uluslararası Psikofarmakoloji Kongresi

8. Psikofarmakoloji Kongresi 20-24 Nisan tarihlerinde Antalya Kervansaray Lara Otel-de yapıldı.

Tarih : 18 July 2019

55. Ulusal Psikiyatri Kongresindeyiz!

Tarih : 18 October 2019

Uzmanımız Uzm. Psk. Kinyas Tekin Sports TV'ye Konuk Oldu

Ekibimizden Uzm. Psk. Kinyas Tekin, Bağımlılık ve Tedavisi hakkındaki görüşlerini Sports TV'de yayınlanan Çare Spor programında izleyicilerle paylaştı.

Tarih : 18 October 2019

Bize Ulaşın