Bipolar Bozukluk Hastalarının Ailelerine Yönelik Psikoeğitim

Bipolar Bozukluk Hastalarının Ailelerine Yönelik Psikoeğitim

Bipolar bozukluğun tanınması, tedavisi ve hastaların yeniden atak geçirmesinin önlenmesinde ailenin ne kadar önemli olduğu bilinmektedir. Aile desteği olan bireylerde hastalığın daha iyi bir seyir göstermektedir.

Bipolar bozukluğun tedavisinde aile neden rol almalı? Bipolar bozuklukta aileye düşen görevler nelerdir? Bipolar bozukluğun doğasını nasıl daha iyi anlarım?

Bu programın amacı, bipolar bozukluğa sahip kişilerin ailelerini hastalıkla ilgili bilgilendirmek ve hastaya destek olmak için yapabileceklerini öğretmeyi sağlamaktır. Moodist olarak şimdiye kadar 100'den fazla aileye verdiğimiz bu eğitimi çok daha fazla kişiye ulaşmak için belirli aralıklarla düzenlemeye devam edeceğiz. 

Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi Medikal Ekibi tarafından 2. kez düzenlenen "BİPOLAR BOZUKLUK HASTALARININ AİLELERİNE YÖNELİK PSİKOEĞİTİM" programımıza buradan kayıt olabilirsiniz: KAYIT FORMU

Kayıt olduktan sonra eğitimle alakalı tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Eğitim 11 Temmuz Cumartesi 12.30'da gerçekleşecektir.

Adres: Acıbadem, Çeçen Sokağı No:52, 34660 Üsküdar/İstanbul
(Uzunçayır Metrobüs ve Ünalan Metro durağına yürüme mesafesinde)

Bize Ulaşın